banner39

RAMAZAN DEĞERLİ İYİ PARTİ DEN MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI OLDU

ikkat edilirse bu seçimlerde siyasi partilerden aday olmak isteyenlerin sayası bir hayli fazla. Özellikle AK Parti ve hemen arkasından İYİ Parti’den ( Ankara teşkilatından ) aday adayı sayısı diğer partilere göre daha yoğunluk kesbetti. 

29 Mart 2023 11:36
RAMAZAN DEĞERLİ İYİ PARTİ DEN MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI OLDU

* Her nedense CHP’den aday adayı olanların sayısı daha az görünüyor. Tüm aday olanlarla ilgili yaptığımız araştırmada bazılarının laf olsun veya namım yürüsün diye aday olduğunu gördük.

Hele bazıları var ki kesesinde üç-beş kuruşu var onu da politika uğruna harcıyor.

Ancak kabul etmek gerekir ki aday adayları arasında bazı değerler var, mesela RAMAZAN DEĞERLİ…

Sayın Değerli’nin milletvekilliğini son derece saygı değer buluyoruz.

Böylesine genç, dinamik ve eşi bulunmaz değerlerin listelerin seçilebilir yerinde yer almasını temenni ediyoruz.

Umarız İYİ Parti’nin saygı değer genel başkanı ve değerli yöneticilerinin ve hatta yapılacak ön seçimde saygı deer İYİ Partili dava arkadaşlarımızın böylesine istisnai özellikleri olan bir kardeşimizi en iyi şekilde değerlendirirler.

Mehmet Akyol

  Konya’nın Hüyük ilçesinde doğmuş tam bir Anadolu çocuğu.. Uzun yıllar Başkent Ankara’da yaşıyor, yani sizin anlayacağınız o bir Başkentli.. Biliyor musunuz hem Anadolulu olmak hem de Başkentli olmak önemli bir faktör.

Ayrıca ilk okuldan itibaren tahsilini Ankara’da yapmış. O nedenle sayın Ramazan Değerli' nin Ankara’dan milletvekili olmak için başvurmuş olmasını son derece değerli buluyorum.. Böylesine istisnai özelliklere sahip idealst bir dava adamının Ankara milletvekili olması bizim için takdire şayan olacaktır.

      Ramazan Değerli çocukluk yıllarından bu güne kadar her türlü faaliyetini Başkent Ankara'da yürütmüş olması tabii ki bir başka özellik ve güzellik.

Bakar mısınız; Sakalar İlkokul Anafartalar Lisesi ve Gazi Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi İstatistik…

Ramazan Değerli’nin siyasi faaliyetlerini de son derece kayda değer bulduk. Bu bağlamdaki gelişmeleri kendi anlatımı ile sunalım isterseniz:

1989 yılında Üniversiteye başlamakla birlikte Anavatan Partisi Gençlik Kollarının kuruluşunda aktif görevler üstlendim. 1990 – 1991 yılları arasında Anavatan Partisi Ankara İl Gençlik Komisyonu İl Genel Sekreterliği 1991 -1993 yılları arasında Anavatan Partisi Ankara İl Gençlik Komisyonu İl Başkan Yardımcısı 1993 – 1996 yılları arasında Anavatan Partisi Altındağ İlçe Gençlik Komisyonu Başkanlığı yaptım

2017 İyi Parti Ankara (Kurucu)İl Disiplin Kurulu Üyeliği 2018 İyi Parti Altındağ İlçe Delegesi 2019 İyi Parti Altındağ 1. Sıra Belediye Meclis Üyesi Adayı Profesyonel İş Hayatı ise şöyle: 1995 yılında Analiz Kamuoyu Araştırma Ticaret Sanayi Ltd. Şti’yi (Kurucu ortak ve şirket müdürü) 1997 yılında Analiz Grup Ltd. Şti.(Bilgi İşlem alanında) (Kurucu ortak ve şirket müdürü) 1997 yılında Yıldız FM Radyo ve Televizyonculuk A.Ş (Ortak ve Yayın Yönetmeni) 1998 yılında Data Bilgisayar ve İngilizce Kursu (Ortak ve Kurs Müdürü) 2000 yılında Medisoft Medikal Ltd. Şti. (Kurucu ortak ve şirket müdürü)

2019 Anafa Güvenlik Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı 2020 Belpa A.Ş. Genel Müdürü Siyasi ve Mesleki Deneyimleri :

Anavatan Partisi’nin Gençlik Kollarının kuruluşunda yer alarak 1994 Yerel Seçimlerinde aktif görevler üstlendim. Gazi Üniversitesi İstatistik Bölümünden mezun olarak 1994 yılında Kamuoyu Araştırma Şirketi kurarak Ankara’da ilçe belediyelerine, sivil toplum kuruluşlarına (TESK, Bakkallar ve Bayiler Odası v.b.) çeşitli taban analiz ve kamuoyu araştırmalarını yaptım. 1996 yılında kurmuş olduğumuz bilişim firmamızla Ankara Hastanesi, Gazi üniversite Hastanesi, Yüksek İhtisas Hastanesi, Numune Hastanesi, Süleyman Demirel Üniversitesi Rektörlük ve Fakülteleri, Gazi Üniversitesi Rektörlük ve Fakülteleri, Diyanet İşleri Başkanlığının network kurulumlarını gerçekleştirdik. 1999 yılında Ankara İvedik Osb’de kurduğumuz firmamızla Türkiye’deki tüm hastanelere servis hizmeti veren ve malzeme tedariki yapan Medikal firmamızı kurduk.

Bu süreçte Almanya’da büyük bir üreticinin distribitörlüğünü alarak tüm Türkiye’de bayi ağı kurduk. İyi Parti kuruluşunda yer alarak Kurucu Ankara İl Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev aldım.

2019 Yerel seçimlerinde Altındağ İlçesi 1. Sıra Meclis Üyesi adayı oldum. Seçimler sonrasında Belediye iştiraklerimizden (5000 personele sahip) Anfa Güvenlik Şirketi Müdürler Kurulu Başkanı olarak görev aldım.

15 aylık görev süremin sonunda Temmuz 2020 tarihinde başlayarak 27 ay süresince Belediye İştiraklerimizden (2550 Personele sahip) Belpa A.Ş Genel Müdürü olarak görev yaptım.

S.T.K. – Federasyon Deneyimleri :

Türkiye Hentbol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Başkent Ankara ve Anadolu Konfederasyonu (Başkon) Başkan Vekili Spora Hizmet ve Emeği Geçenler Federasyonu (Sporfed) Başkanı Aski Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Ego Spor Kulübü Denetim Kurulu Üyesi *İvedik OSB Medikal Kümelenme *Ankara Altındağ İlçesinde ciddi sayıda Konyalı yer almaktadır. Özellikle Hamamönü bölgesinde akrabalarımın 8 kahvesi bulunmakta. Kurmuş olduğumuz Hamamönü grubu ile partimize tabanda destek olmaya çalışmaktayız.

*Konya Eğitim ve Kültür Vakfı Yönetimi 1989 yılında Üniversiteye başlamakla birlikte Anavatan Partisi Gençlik Kollarının kuruluşunda aktif görevler üstlendim. 1990 – 1991 yılları arasında Anavatan Partisi Ankara İl Gençlik Komisyonu İl Genel Sekreterliği 1991 -1993 yılları arasında Anavatan Partisi Ankara İl Gençlik Komisyonu İl Başkan Yardımcısı 1993 – 1996 yılları arasında Anavatan Partisi Altındağ İlçe Gençlik Komisyonu Başkanlığı yaptım 2017 İyi Parti Ankara (Kurucu)İl Disiplin Kurulu Üyeliği 2018 İyi Parti Altındağ İlçe Delegesi 2019 İyi Parti Altındağ 1. Sıra Belediye Meclis Üyesi Adayı Profesyonel İş Hayatı : 1995 yılında Analiz Kamuoyu Araştırma Ticaret Sanayi Ltd. Şti’yi (Kurucu ortak ve şirket müdürü) 1997 yılında Analiz Grup Ltd. Şti.(Bilgi İşlem alanında) (Kurucu ortak ve şirket müdürü) 1997 yılında Yıldız FM Radyo ve Televizyonculuk A.Ş (Ortak ve Yayın Yönetmeni) 1998 yılında Data Bilgisayar ve İngilizce Kursu (Ortak ve Kurs Müdürü) 2000 yılında Medisoft Medikal Ltd. Şti. (Kurucu ortak ve şirket müdürü) 2019 Anafa Güvenlik Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı 2020 Belpa A.Ş. Genel Müdürü Siyasi ve Mesleki Deneyimleri : Anavatan Partisi’nin Gençlik Kollarının kuruluşunda yer alarak 1994 Yerel Seçimlerinde aktif görevler üstlendim.

Gazi Üniversitesi İstatistik Bölümünden mezun olarak 1994 yılında Kamuoyu Araştırma Şirketi kurarak Ankara’da ilçe belediyelerine, sivil toplum kuruluşlarına (TESK, Bakkallar ve Bayiler Odası v.b.) çeşitli taban analiz ve kamuoyu araştırmalarını yaptım. 1996 yılında kurmuş olduğumuz bilişim firmamızla Ankara Hastanesi, Gazi üniversite Hastanesi, Yüksek İhtisas Hastanesi, Numune Hastanesi, Süleyman Demirel Üniversitesi Rektörlük ve Fakülteleri, Gazi Üniversitesi Rektörlük ve Fakülteleri, Diyanet İşleri Başkanlığının network kurulumlarını gerçekleştirdik.

1999 yılında Ankara İvedik Osb’de kurduğumuz firmamızla Türkiye’deki tüm hastanelere servis hizmeti veren ve malzeme tedariki yapan Medikal firmamızı kurduk. Bu süreçte Almanya’da büyük bir üreticinin distribitörlüğünü alarak tüm Türkiye’de bayi ağı kurduk. İyi Parti kuruluşunda yer alarak Kurucu Ankara İl Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev aldım.2019 Yerel seçimlerinde Altındağ İlçesi 1. Sıra Meclis Üyesi adayı oldum.

Seçimler sonrasında Belediye iştiraklerimizden (5000 personele sahip) Anfa Güvenlik Şirketi Müdürler Kurulu Başkanı olarak görev aldım. 15 aylık görev süremin sonunda Temmuz 2020 tarihinde başlayarak 27 ay süresince Belediye İştiraklerimizden (2550 Personele sahip) Belpa A.Ş Genel Müdürü olarak görev yaptım. S.T.K. – Federasyon Deneyimleri : Türkiye Hentbol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Başkent Ankara ve Anadolu Konfederasyonu (Başkon) Başkan Vekili

Spora Hizmet ve Emeği Geçenler Federasyonu (Sporfed) Başkanı Aski Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Ego Spor Kulübü Denetim Kurulu Üyesi *İvedik OSB Medikal Kümelenme *Ankara Altındağ İlçesinde ciddi sayıda Konyalı yer almaktadır. Özellikle Hamamönü bölgesinde akrabalarımın 8 kahvesi bulunmakta. Kurmuş olduğumuz Hamamönü grubu ile partimize tabanda destek olmaya çalışmaktayız. *Konya Eğitim ve Kültür Vakfı Yönetimi

Yorumlar
Adınız
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.